VZDĚLÁVACÍ APLIKACE ALENKA

Cítíte se v cloudu jako
v říši divů?

Cestu vám ukáže Alenka v říši Microsoft 365. Pomůže vám
s adopcí Microsoft 365 a vzděláváním.

Kdo za tím stojí?

Kdo je Alenka?

Alenka je virtuální průvodce světem Microsoft 365. Stejně jako vy se ze začátku cítila jako v říši divů, postupnými krůčky se z ní ale stal pokročilý uživatel nástrojů Microsoft 365 a nyní vám sama ukáže, jak naplno využívat jednotlivé aplikace.

Alenka, průvodce říší Microsoft 365

HOMEOFFICE

Homeoffice je procházka

Když pracujete z domova, můžete zajít s kolegy
i na virtuální kávu.

OFFICE TIME

Produktivita pojede sama

Ušetříte čas sobě i klientům, schůzky vyřídíte
aniž opustíte kancelář.

Alenka je vzdělávací aplikace, která obsahuje kurzy pro práci
s jednotlivými nástroji Microsoft 365, především pak pro Teams, OneDrive a Outlook. Dokáže ale poradit i s ostatními aplikacemi jako Stream, Forms či Intune. A co je nejlepší, Alenka má v malíku všechny změny aplikací, její obsah je tak vždy aktuální.

Klíčové výhody Alenky

SOUČÁST TEAMS

Vaši zaměstnanci najdou Alenku mezi aplikacemi přímo v Teams.

NÁVODY

Textové a video návody pro vyšší efektivitu vzdělávání.

CHATBOT

Okamžité odpovědi na běžné provozní otázky, podpora.

GAMIFIKACE

Získávání odznaků za dokončené kurzy a jejich reporting.

IMPLEMENTACE

Jednoduché nasazení do Teams na vašem tenantu.

AKTUÁLNOST

Pravidelné upravování obsahu dle nových funkcí.

Středobodem komunikace a spolupráce je aplikace Teams, proto jsme Alenku umístili přímo do tohoto prostředí, aby uživatelé měli vše pěkně pohromadě. Aplikace Alenka je navíc přizpůsobena používání na mobilních zařízeních, takže se uživatelé mohou vzdělávat opravdu kdykoliv a kdekoliv – třeba v tramvaji při cestě do práce.

Alenka vám pomůže s adopcí nástrojů Microsoft 365 ve vaší firmě. Nezaměřujeme se ale pouze na práci se vzdělávací aplikací, náš přístup k adopcím je komplexní.

Jak vypadá náš přístup k adopcím?

ANALÝZA

Analýza potřeb a návrh adopční kampaně

Ve fázi analýzy zjistíme, jak ve firmě komunikujete a spolupracujete a jaké nástroje k tomu používáte. Výsledkem je nastavení adopční kampaně na míru vašemu prostředí včetně vytvoření specifických případů použití jednotlivých technologií a vybudování komunity ambasadorů, kteří pomohou s adopcí nových nástrojů.

KAMPAŇ

Komunikační kampaň

Co firma, to jiná firemní kultura. Během několika setkání vás poznáme a dokážeme vybrat správný mix komunikačních prostředků od newsletterů, letáků a plakátů, přes komunikační videa na míru, až po adopční eventy.

VZDĚLÁVÁNÍ

Škola hrou

Bez školení to nejde.
Poskytujeme on-site i online školení pro menší skupiny uživatelů nebo proškolení všech zaměstnanců formou webinářů. Do vzdělávání patří aplikace Alenka, která je plná vzdělávacích videí a návodů, ale také tipů a triků pro jednotlivé pracovní situace.

Nezapomínáme ani na gamifikaci včetně odměn pro nejpilnější uživatele a podporu uživatelů během adopce i po jejím ukončení.

Adopce na míru