SLUŽBY OD A DO Z

Vaše potřeby,
naše zodpovědnost

Pro Microsoft 365 poskytujeme kompletní služby
od A(lenky) po Z(deňka). Od analýzy, přes implementaci
až po zaškolení zaměstnanců.

Kdo za tím stojí?

Proč vše řešit najednou?

Přizpůsobení na míru

Na základě důkladné analýzy máte ideální možnost přizpůsobit řešení na míru potřebám firmy, firemní kultuře i uživatelům.

Bezpečnost

Když řešíte vše najednou, můžete se na bezpečnost podívat komplexně, nastavit nezbytné principy hned od začátku.

Přijetí uživateli

Pokud provedete analýzu potřeb zaměstnanců, řešení správně nasadíte a se zaměstnanci od začátku vhodně komunikujete, máte šanci na lepší přijetí řešení.

Přehledné IT

Promyšlené nasazení Teams a dalších řešení Microsoft 365 vám zajistí, že budete mít v IT pořádek a ušetříte si vrásky s následným řešením kapacity, integrací, bezpečností, omezováním uživatelů.

Dobrý den! Já jsem Alenka a moc ráda tě poznávám…

S čím vám Alenka pomůže?

         Dobrý den! Já jsem Alenka a moc ráda
         tě poznávám…

Dobrý den! Já jsem Zdeněk a těším se na spolupráci…

S čím se obrátit na Zdeňka?

Služby od A do Z v praxi

ANALÝZA

Analýza prostředí zákazníka

Pomůžeme vám zjistit vše o vašem aktuálním prostředí pro týmovou spolupráci a navrhneme správné namapování uživatelských zvyků a potřeb na jednotlivé funkcionality Teams.

ALENKA

ZDENĚK

TEAMS

Governance

Neřízené Teams mohou působit více škody než užitku. Nastavení a životní cyklus Teams je naším denním chlebem a rádi vám předáme naše best practice. Také máme připravené aplikace, které vám řízení životního cyklu jednotlivých částí Teams usnadní.

ZDENĚK

POUŽÍVÁNÍ

Implementace

Máme zkušenosti s nasazením  Teams ve velkých i malých společnostech, a to i na různých platformách od virtuálních desktopů až po mobilní telefony včetně jejich zabezpečení.

ZDENĚK

FIREMNÍ KULTURA

Adopce

Teams není jenom nový nástroj, ale také změna firemní kultury, se kterou máme bohaté zkušenosti a rádi vám s ní pomůžeme. Více se dozvíte na záložce Alenka.

ALENKA

ZÁCHRANNÝ KRUH

Podpora

Pro Teams, ale i ostatní nástroje Microsoft 365, poskytujeme jak uživatelskou (L1), tak IT (L2/3) podporu. IT podporu poskytujeme až v režimu 24/7.

ALENKA

ZDENĚK

ROZŠÍŘENÍ

Doplnění funkcionality

Jednou z výhod Teams je, že jsou relativně snadno rozšiřitelné. Chybí vám v Teams nějaká funkcionalita? Rádi vám ji vyrobíme pomocí PowerApps nebo naprogramujeme.

ZDENĚK

SPOLUPRÁCE

Integrace

Teams je možné jednoduše provázat s jinými nástroji, a to nejenom s nástroji Microsoft 365. Ať už se jedná o propojení pomocí aplikace či automatizovaných procesů, umíme vám s tím pomoci.

ZDENĚK

BEZPEČNOST

Bezpečnost Teams

Pokud vnímáte Teams jako narušení bezpečnosti vašich dat, obraťte se na nás. Máme velké zkušenosti se zabezpečením Teams a prostředí Microsoft 365, které jsme již aplikovali u největších firem v České republice.

ZDENĚK

PLÁN

Scénáře užití

Jedním z nejdůležitější faktorů je, jak novou technologii přijmou koncoví uživatelé. Proto máme pro Teams připravenou sadu v praxi ověřených scénářů použití pro jednotlivé role a oblasti podnikání, které s vámi rádi nasdílíme.

ALENKA

IT KULTURA

Zakládání a řízení životního cyklu týmů

Jedním z nejdůležitějších rozhodnutí při nasazení Teams je, jak naložit s možností zakládat týmy. Ať už chcete uživatelům ponechat možnost zakládat týmy nebo chcete nasadit schvalovací proces pro zakládání, je potřeba udržet nějakou kulturu. Pro tyto účely máme připravenou aplikaci TeamsGuard, která pokrývá různé scénáře a alternativy. Více se dozvíte na záložce TeamsGuard

ZDENĚK

POUŽÍVÁNÍ

Reporting

Zajímá vás, na kolik uživatelé používají Teams? Které oddělení je nejaktivnější? Jaké funkcionality jsou nejméně používané? Pokud nevíte, jak tyto informace najít, rádi vám vše vysvětlíme a pomůžeme vám s nastavení sledování těch správných metrik.

ZDENĚK